کاتر های چینی و ایرانی / تیغ کاتر

کاتر و تیغ پیکسل

کاتر پیکسل

برای قرار دادن طرح های چاپ شده روی پیکسل شما باید کاغذی به اندازه ی خود پیکسل روی آن قرار دهید . درغیراین صورت دستگاه پیکسل زن نمیتواند آن را به خوبی بر روی پیکسل سوار کند . به دستگاهی که کاغد را به اندازه ی پیکسل ها برش میدهد کاتر پیکسل میگویند. این دستگاه از نظر ساختاری شباهت زیادی به دستگاه پیکسل زن دارد.این کاتر ها اکثر بصورت اهرمی میباشند . و با فشار تیغ پیکسل بر روی تخته ای که پشت کاغذ قرار میگیرد ، باعث برش دقیق کاغذ میشود. کاتر ها در هاوین چاپ در دو نوع عرضه میشود.

کاتر پیکسل چینی

کاتر چینی یکی از انواع کاتر های اهرمی میباشد که قیمت بالاتری نسبت به بقیه ی مدل ها دارد. شما برای برش کاغذ ها به هر شکل و سایزی نیاز به کاتری متفاوت دارید . در کاترهای چینی شما نمیتوانید تیغ کاتر را عوض کرده و سایز آن ها تغییر دهید . در نتیجه اگر شما به دنبال چاپ پیکسل ها با سایز های متفاوت هستید استفاده از این کاتر ها به شما توصیه نمیشود . در این نوع کاتر شما میتوانید به طور همزمان حداکثر 2 عدد کاغذ را وارد کرده و برش دهید .

کاتر پیکسل - تیغ پیکسل - کاتر - تیغ - کاتر پیکسل چینی - کاتر پیکسل ایرانی - چینی هاوین
کاتر پیکسل - تیغ پیکسل - کاتر - تیغ - کاتر پیکسل چینی - کاتر پیکسل ایرانی - ایرانی هاوین

کاتر پیکسل ایرانی

کاتر های پیکسل ایرانی برخلاف باورعموم  کیفیت و کاربرد بالاتری را دارا میباشد . این کاتر ها همانند کاتر های چینی به صورت اهرمی میباشد . با این تفاوت که تیغ پیکسل آن جدا و قابل تعویض است . این بدین معنی است که شما میتوانید به جای خرید و تعویض چند کاتر ، فقط تیغه را تغییر دهید . این مدل دستگاه و قطعات آن از جمله تیغه ، به علت تولید شدن در داخل کشور دارای قیمت پایین تری میباشد . همچنین شما میتوانید تیغه هایی با اشکال و سایز هایی متفاوت را سفارش دهید و نگرانی بابت اتمام محصول همانند محصولات وارداتی نداشته باشید . از دیگر ویژگی های کاتر ایرانی میتوان به برش چند کاغذ همزمان اشاره کرد . شما میتوانید از 4 الی 10 کاغذ را روی هم قرار داده و برش بزنید . به طور حتم این قابلیت در افزایش سرعت کاری به شما کمک شایانی خواهد کرد.

برای سفارش کاتر پیکسل و تیغه
با تیم هاوین چاپ تماس بگیرید