ارائه انواع لیوان های کاغذی با طرح اختصاصی

لیوان کاغذی

null
طراحی و چاپ حرفه ای
null
بهترین کیفیت ساخت
null
پایین ترین قیمت ها
null
تحویل 48 ساعته

لیوان های کاغذی

چاپ با طرح اختصاصی

یکی از راه های جذب مشتری در دید بودن تبلیغ برند شما برای مدتی نسبتا طولانی است. این روش بسیار تاثیرگذار میباشد و تقریبا در بیش از 70% مواقع بازخورد  مثبتی داشته . عامل موفقیت این 70% بستگی به نوع ابزار استفاده شده برای این مدل تبلیغ دارد.

یکی از بهترین ابزارها برای این کار استفاده از لیوان کاغذی میباشد. ممکن است تاحالا برای شما پیش آمده باشد که در فستیوال ، مهمانی ، جشن ، جلسه یا … حضور دارید . لیوان هایی که در اختیار قرار دارید حاوی تبلیغات یک برند خاص باشد. شما بدون اینکه بدانید کل طول رویداد آن ها را در اختیار دارید. اگر هم خود به آن توجه نکنید افرادی که با شما معاشرت میکنند امکان ندارد نگاهی به آن نیندازند. البته تاثیر رنگ بندی و طراحی ظاهری لیوان هم نباید نادیده گرفت .  پس باید تمرکز زیادی را بر روی طراحی صرف کرد

لیوان های کاغذی-لیوان کاغذی هاوین چاپ

کاغذ استفاده شده در لیوان کاغذی ، مقوای لیوانی نامیده میشود.  که درست شده از چند لایه مخصوص دارای پوشش ضد آب می‌باشد .  این کاغذ به خواصی از جمله سختی بالا و مقاومت در برابر خیس شدن احتیاج دارد.  مراحل تولید لیوان های کاغذی نیازمند دستگاه‌های خاص این پروسه می‌باشد که شامل شکل دهی غلطکی برای شکل‌دهی رولی مورد نیاز به کاغذ  و حفظ خواص مورد نیاز کاغذ و پوشش دهی پلاستیکی برای لیوان می باشد.
وزن استاندارد لیوان ها 170 تا 350 گرم هست.  برای دانستن در مورد بهداشتی بودن مواد لیوان کاغذی از مواد غیر بازیافتی تولید می‌شود.  به جز زمانیکه از کاغذهای دو لایه برای نگهداری حرارت که با مواد نوشیدنی در تماس نیست مورد استفاده قرار گیرد.

تیم هاوین در زمینه  تبلیغات بر روی لیوان های کاغذی آماده ی ارائه بهترین لیوان های تبلیغاتی اختصاصی میباشد