قابل استفاده در مکان های عمومی و پر تردد

طراحی بنر و بیلبورد های تبلیغاتی

در جهت رفاه مشتریان و سرعت در روند انجام سفارشات، مشاوره و طراحی بنر و بیلبورد بصورت انلاین هم انجام میشود

بنر و بیلبورد تبلیغاتی

تبلیغات xlarge !

بنر و بیلبورد های تبلیغاتی را شما تقریبا در هر مسیری میتوانید ببینید. آزادراه ها، جاده ها ، خیابان های شهری و حتی کوچه ها . بعضی از آن ها بر روی ساختمان ها نصب شده و بعضی دیگر بر روی ستون های فلزی در کنار خیابان.

  بنر های تبلیغاتی استفاده ی گسترده تری نسبت به بیلبورد ها دارند. بدین دلیل که عموما اندازه ای بسیار کوچک تر و مصارف ساده تری دارند. و صد البته که قیمت پایین تری نیز دارند.

بنر و بیلبورد های تبلیغاتی هرکدام ویژگی های خاص خود را داراهستند.

  • بنر های تبلیغاتی : از بهترین ابزار ها برای تبلیغ در ابعاد نسبتا بزرگ میباشد. از بنر ها در زمینه ی تبلیغات میتوان برای سردر فروشگاه، دادن اطلاعیه  و پیشنهادات ویژه استفاده کرد.به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم آن جابه جایی آن بسیار ساده تر میباشد.(به شرطی که به صورت فیکس و با قالب آهنی جوش نشده باشد). کیفیت بالای چاپ و طراحی مناسب این بنر ها، میتواند کمک شایانی در جلب مشتری به شما بکند.

  • بیلبورد های تبلیغاتی شهری: اگر  شما کسب و کاری بزرگ دارید. و یا اینکه برند نوپایی دارید به فکر توسعه آن میباشید، بهتر است پس از تبلیغی بزرگ استفاده کنید. بیلبورد های تبلیغاتی شهری به علت حضور داشتن در معابر پر تردد، بهترین راه برای این کار میباشد. بیلبورد های شهری ابعادی بسیار بزرگ دارند و توجهات زیادی را به خود جلب میکنند . طراحی و کیفیت چاپ بر روی روی بیلبورد های تبلیغات شهری تاثیر زیادی  بر روی میزان جذب مشتری دارند . نشان دادن شاخصه های شغلی کسب و کار موررد نظر و محصولات شاخص آن با علم طراحی امکان پذیر میباشد . و در صورت استفاده درست از این الگو بیلبورد ها بازخورد بسیاری خواهند داشت.

طراحی بنر - طراحی بنر و بیلبورد - طراحی بیلبورد های شهری - بیلبورد شهری - بنر و بیلبورد های تبلیغاتی هاوین چاپ