برای انواع کسب و کار ها و موسسات

طراحی کارت ویزیت

در جهت رفاه مشتریان و سرعت در روند انجام سفارشات ، مشاوره و طراحی  کارت ویزیت  بصورت انلاین هم انجام میشود

کارت ویزیت

بهترین معرفی نامه

کارت ویزیت در دنیای کسب و کار امروز نقش کلیدی به خود گرفته است. این نقش انچنان پر رنگ است که تقریبا شما کسب و کاری را نمیبینید که از کارت ویزیت استفاده نکند. کارت های ویزیت حکم معرفی نامه دارند در نتیجه باید تمام جزییات کاری شما  روی آن ثبت شده باشد . این کارت ها باید به خوبی زمینه شغلی شما را مشخص سازند و باعث گیج شدن بیننده نشوند. ظاهری شیک و مدرن احساس خوبی به بیننده میدهد. حتی میتواند او را تشویق کند بدون اینکه به آن نیازی داشته باشد، آن را درون کیف خود قرار دهد.

کارت ویزیت ها چه از نظر شکل و چه از نظر جنس بسیار گسترده هستند. این گستردگی باعث شده که ما درحال حاضر شاهد کارت ویزیت هایی شیک و خلاقانه باشیم. درهمین حال ،قیمت های متفاوت کارت های ویزیت ، باعث شده که تمام کسب و کار ها با توجه به توان مالی خود بتوانند از آن ها استفاده کنند. در این نقطه است که طراحی کارت معنای متفاوتی پیدا میکند. ممکن است شما کسب و کاری را ببینید که هزینه ی زیادی برای جنس و شکل کارت ویزیت خود کرده باشد. اما طراحی غلط آن باعث دلزدگی و عدم توجه بیننده شود. در مقابل ممکن است کسب و کاری با استفاده از طراحی حرفه ای، یک کارت ویزیت معمولی را تبدیل به محصولی شیک و جالب کند.

- هاوین چاپ -طراحی گرافیک - کارت ویزیت - طراحی کارت ویزیت - کارت های ویزیت - ویزیت کارت - طراحی کارت های ویزیت - هاوین چاپ
هاوین چاپ-1طراحی گرافیک - کارت ویزیت - طراحی کارت ویزیت - کارت های ویزیت - ویزیت کارت - طراحی کارت های ویزیت هاوین

کارت های ویزیت استاندارد از نظر کلی در دو شکل مربعی و مستطیلی طراحی و چاپ میشوند. لبه های آن نیز بر اساس خواست مشتری میتواند گرد و یا معمولی(تیز)  باشند . جنس آن ها اما کاملا میتواند متغیر باشد . از مهمترین و پرکاربرد ترین آن ها میتوان به کارت های سلفونی ، لمینت ، pvc و .. اشاره کرد. طراحی نقش کلیدی در کارت ویزیت ایفا میکند. رنگ ها و طرح های مورد استفاده شده باید بیشترین تطبیق را با جنس کارت مورد نظر داشته باشد. کارت های ویزیت بصورت 1000 تایی چاپ شده و سفارشات کمتر پذیرفته نخواهد شد.