ساک های مقوایی، ساک های برزنتی و ساک های پارچه ای

ساک های فروشگاهی

null
طراحی و چاپ حرفه ای
null
بهترین کیفیت ساخت
null
پایین ترین قیمت ها
null
تحویل 48 ساعته
ساک های فروشگاهی - ساک های پارچه ای هاوین
ساک های پارچه ای
سفارش
ساک های فروشگاهی - ساک های برزنتی هاوین
ساک های برزنتی
سفارش
ساک های فروشگاهی - ساک های مقوایی هاوین
ساک های مقوایی
سفارش

ساک های فروشگاهی

تبلیغ سیار

کیف ها یا به اصطلاح ساک های فروشگاهی به ساک هایی میگویند که برای حمل کالاهای خریده شده در فروشگاه ها استفاده میشوند. و یا میتوان از آن ها در مراسمات مختلف برای اهدای هدیه استفاده نمود.قطعا به طور روزمره هنگام بازدید از فروشگاه ها موقع تحویل محصول مورد نظر خود شاهد این مدل از ساک ها بوده اید.

ساک های فروشگاهی - کیسه فروشگاهی هاوین

ساک های فروشگاهی دارای ظاهر شیک و مدرن و قابلیت حمل آسان هستند. اما از خصوصیت مهم دیگری نیز برخوردارند که اینچنین استقبال زیادی را در بین فروشندگان را به همراه اورده است. در واقع این ساک ها به خودی خود نوعی تبلیغ برای برند و کسب و کار شما محسوب میشوند. مشتری پس از خرید محصول به طور قطع آن را تا مسیری حمل خواهد کرد . هرچه بیشتر بهتر! چرا که با حمل کردن این ساک ها در واقع آن ها برند  شما را در خیابان تبلیغ میکنند.

ظاهر ساک ها وقتی که بخواهند به عنوان سوژه ی تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرند اهمیت خاصی به خود میگیرد. چراکه قطعا عابران و اطرافیان توجه بیشتری نسبت به ساک های جذاب ترمیکنند. طراحی و تبلیغ روی ساک باید انقدر جذاب باشد که صاحب آن را ترغیب کند که آن را حتی درخانه نگه داشته و برای خریدهای بعدی از آن استفاده کند. جنس ساک، رنگ پس زمینه و سادگی محتوا از موارد تاثیرگذار در طراحی ساک های فروشگاهی میباشند.

ساک های فروشگاهی - کیف های تبلیغاتی هاوین

در مجتمع تبلیغات طراحی و چاپ هاوین ساک های فروشگاهی در انواع مختلفی عرضه میشوند. ساک های برزنتی ، ساک های پارچه ای و ساک های مقوایی از محصولات ارائه شده هستند. این مدل ها بصورت ساک های خام و یا ساک های تبلیغاتی اختصاصی در ابعاد گسترده و متنوعی میتوانند سفارش داده شوند.