درباره ما - هاوین چاپ - استارت آپی

درباره ما

استارت آپ

مجتمع چاپ ، طراحی و تبلیغات هاوین ، در زمستان سال 1388 توسط گلاره محلوجی با شماره پروانه 7421/16174/22 تاسیس شد . و کار خود را با مجموعه ای 2 نفره در پاساژ میرداماد واقع در شهر کرمانشاه دردفتری کوچک شروع کرد. بعد از گذشت 3 سال ، به دلایلی دفتر غیر فعال گردید . اما پس از 4 سال این بار با نیرویی بیشتر و هدفی والاتر هاوین کوچک به مجتمع بزرگ خدمات چاپ و تبلیغات انلاین درکل ایران تبدیل شد. این مجتمع دارای 2 شعبه فعال در کرمانشاه و تهران بوده . همچنین 5 کارگاه فعال و بزرگ چاپ ، تولید و فروش را در اختیار خود دارد.

خدمات

سعی مجتمع هاوین در این بوده است که تمام تجهیزات چاپی و تبلیغاتی را در یه مجموعه گردآوری کند. تا شما بتوانید به راحتی در مارکت چاپی مجموعه نیازمندی خود را جستجو کنید. و مراحل طراحی ، چاپ و ارسال آن را به راحتی انجام دهید.
خدمات مجتمع هاوین طیف وسیعی را در بر میگیرد . چاپ روی سطوح و اجسام مختلف ، خدمات لیزر ، طراحی گرافیکی در تمامی زمینه ها و ….

درباره ما - هاوین چاپ - عکس ما
درباره ما - هاوین چاپ - ایده پردازی هاوین
دورانداز

دورانداز و اهداف هاوین چاپ طیف بسیار گسترده ای دارد . این مجتمع تلاش دارد در با تکمیل کردن تجهیزات و کارگاه های خود بتواند به کلیه ی خدمات چاپی دسترسی داشته باشد. از دیگر اهداف مجتمع هاوین ارائه و گسترش تبلیغات و متود های برندیگ خود بصورت مجازی و دیجیتال میباشد . موازی با این دیدگاه ها این شرکت تلاش دارد که خدمات خود را به صورت بین المللی گسترش داده با باعث سود آوری و تقویت هرچه بیشتر اقتصاد کشور شود . امیدواریم که در این راه ما را یاری کنید …