طراحی و تولید جعبه های صنعتی ، جعبه شیرینی ، جعبه فست فود و بسته بندی

جعبه سازی و بسته بندی

null
طراحی و چاپ حرفه ای
null
بهترین کیفیت ساخت
null
پایین ترین قیمت ها
null
تحویل 48 ساعته
جعبه سازی - پک شیرینی
جعبه شیرینی
سفارش
null
بسته بندی مواد غذایی
سفارش
جعبه سازی - فست فود
جعبه فست فود
سفارش
جعبه سازی - باکس صنعتی
جعبه صنعتی
سفارش

جعبه سازی و بسته بندی

از طراحی تا تولید جعبه

در دنیای امروز اکثراجناس موجود در بازار نیازمند پوشش و بسته بندی مناسبی برای نگهداری و حمل و نقل هستند. این بسته بندی ها در واقع اولین تصور ذهنی هستند که بیننده از محصول شما خواهد داشت. در واقع طرح و تصویر روی یک جعبه باعث ترغیب خریدار به خرید آن محصول میشود. جعبه سازی و بسته بندی از خدماتی است که شما را در راستای شکیل ترشدن ظاهر محصولتان کمک میکند و باعث جذب بهتر مشتری میشود.

حتما تابه حال این تجربه رو داشتید که برای خرید کالایی وارد مغازه ای میشوید و برند خاصی را مد نظر ندارید. اما در هنگام بررسی کالا های هم نوع به سمت کالایی که شکل ظاهری بهتر و بسته بندی شیک تر با طرح های زرق و برق دارتر است میروید. این تجربه اهمیت شکل ظاهری و جعبه سازی را به خوبی نشان میدهد و یاد آوری میکند که یک طرح خوب چه تاثیری زیادی بر روی میزان فروش میگذارد.

 به غیر از ویژگی های ظاهری، به ویژگی های مهم دیگری هم در معقوله ی جعبه سازی باید دقت کرد و اون کیفیت ساخت هستش.صددرصد شما دوست ندارید که بسته کالای شما در حالا جا به جایی آسیب ببیند و یا مخدوش شود.  یا هرگز دوست ندارید درصورتی که شما محصول خوراکی عرضه میکنید کیفیت بسته آن طوری ضعیف باشد که محصول شما فاسد شده و کپک بزند.

تیم هاوین ارائه دهنده ی انواع خدمات ، جعبه سازی و پکیجینگ میباشد از خدمات آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طراحی جعبه صنعتی

  • طراحی جعبه فست فود

  • طراحی جعبه شیرینی

  • طراحی بسته بندی مواد غذایی

  • طراحی جعبه های فانتزی

شما میتوانید با انتخاب ” سفارش جعبه ” پس از ارسال قالب و ابعاد جعبه خود کار را آغاز کنید و یا میتوانید از مرحله طراحی قالب و طرح جعبه تا ساخت آن را با انتخاب گزینه “طراحی جعبه” به تیم هاوین بسپارید.