ارائه دهنده ی تندیس های پلکسی ، تندیس های فلزی و ترکیبی

تندیس های مناسبتی

null
طراحی و چاپ حرفه ای

null
بهترین کیفیت ساخت

null
پایین ترین قیمت ها
null
تحویل ۴۸ ساعته

null
تندیس های فلزی
سفارش
تندیس های مناسبتی-تندیس ها
تندیس های پلکسی
سفارش

تندیس های مناسبتی

کاربرد ها و ویژگی ها

تندیس های مناسبتی به طور معمول به مجسمه های کوچک و قابل حملی گفته می شود که دارای طولی بین حداکثر ۳۰ سانتی متر و عرضی بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر است که ارتفاع استاندارد تندیس ۲۲ سانتی متر است و برای یاد بود و گرامیداشت رویدادی خاص و یا ‏به عنوان نماد و نشانه‌ی مراسم ویژه ای مثل جشنواره ، همایش و . . . ساخته می شود . تندیس علاوه بر ‏کارکرد های فرهنگی دارای کارکرد های تجاری و تبلیغاتی نیز می باشد ، به این ترتیب که نشان و لوگو ‏یک شرکت یا کارخانه در ترکیب با عناصر دیگر می تواند در یک تندیس به کار رود و برای تزئین فضا یا ‏به عنوان هدایایی صرفا تبلیغی استفاده شود .‏

سفارش طراحی و ساخت تندیس اختصاصی برای جشنواره ها ، نمایشگاه ها و همایش ها، بر اساس کیفیت مورد درخواست و با استفاده از متریال های متنوعی نظیر پلکسی گلاس ، مولتی استایل ، فیبر MDF ، چوب ، ورق فلز ، سنگ و یا ترکیبی از همه این ها و البته با قابلیت چاپ رنگی و حکاکی امکان پذیر می باشد .

تندیس های پلکسی و تندیس های فلزی

خصوصیات

تندیس های فلزی که اصطلاحا به آن ها تندیس ریخته گری گفته می شود ، یکی از شاخص ترین ویژگی های تندیس های فلزی ، جلوه زیبای آن می باشد . به همین دلیل در ساختار آنها از موادی بهره گرفته می شود که بازتابی گیرا و جذاب داشته باشد ، روکش های طلا و نقره که با آبکاری بر روی قطعات از گونه موادی هستند که جلای چشم نوازی به تندیس ها می بخشد . متریال این نوع تندیس ها ، برنج است که معمولا از آب طلا استفاده میشود . کار حجمی است برای ساخت این نوع تندیس ها زمان زیادی صرف میشود و هزینه این نوع تندیس ها به نسبت تندیس های دیگر بالا می باشد .

مواد تشكيل دهنده‌ی تنديس‌ های پلکسی ، پلكسی گلاس می باشد كه در ضخامت‌ ها و رنگ‌ های متنوع وجود دارد . بعد از طراحی قطعات مورد نياز ساخت ، توسط دستگاه ليزر با دقت بسيار بالا برش و در صورت نياز عبارت‌ های مورد نياز روی آن حک می شود .

ويژگي هاي برش ليزري پلكسی گلاس عبارتند از :

  • امکان برش طرح های بسیار پیچیده

  • امکان برش با سرعت بالا

  • لبه های برش خورده صاف

  • امکان برش با ظرافت و دقت بالا

بطور خلاصه مزیت اصلی تندیس های پلکسی جذابیت در عین قیمت پایین و سرعت تولید تیراژ بالا می باشد .این نوع تندیس ها شامل شفاف و رنگی می باشد . پایه را معمولا ۱۰ میلی متر یا ۲۰ میلی متر میگیرند که بستگی به ابعاد شکل تندیس دارد .