حک و برش لیزر بر روی چوب، چرم، پلکسی و مولتی استایل

برش لیزری

null
طراحی و چاپ حرفه ای
null
بهترین کیفیت ساخت
null
پایین ترین قیمت ها
null
تحویل 48 ساعته
یرش لیزری - برش لیزر پلکسی
برش لیزری پلکسی
سفارش
برش لیزری - برش لیزر چرم
برش لیزری چرم
سفارش
برش لیزری - برش لیزر چوب
برش لیزری چوب
سفارش
برش لیزری - برش لیزر مولتی استایل
برش لیزری مولتی استایل
سفارش

خدمات برش لیزری

مراحل انجام کار

برش لیزری- برش لیزر

به فناوری برش اجسام و قطعات توسط اشعه لیزر برش لیزر می گویند که در حوزه های مختلف ‏ صنعت از جمله عرصه تبلیغات و دکوراسیون کاربرد فراوان دارد. برش لیزر توسط قرارگیری خروجی ‏قوی اشعه لیزر بر روی مقاطع برش صورت می گیرد. بخش مورد نظر برای برش، آب یا تصعید شده و ‏بواسطه فشار گاز از روی سطح جسم زدوده می شود.‏

‏ قطعات مورد نظر، با بیشترین دقت و سطح مقطعی تمیز و عالی در نقاط برش(نسبت به برش های ‏مکانیکی و سنتی)بدست می آید. شایان ذکر است قطعات برش خورده به علت کوچکی ناحیه حرارتی ‏موثر، هیچ گونه تاب خوردگی و تغییر حالتی پیدا نمی کنند.‏

در مجتمع هاوین عملیات برش  در چند مرحله انجام میشود . مرحله ی اول طراحی میباشد که این مرحله توسط خود مشتری  یا طراحان این شرکت انجام می گیرد . در این مرحله طرح به وسیله یکی از نرم افزار های گرافیکی و طراحی و یا نقشه کشی از جمله فوتوشاپ ، کرل دراو ، اتوکد و یا دیگر نرم افزارها و با فرمت های مشخص تهیه می گردد.

در مرحله ی بعدی مواد اولیه توسط مشتری و یا این شرکت انتخاب میشود. و با هماهنگی در مورد رنگ ، ضخامت ، ابعاد و برخی پارامترهای دیگر تهیه می گردند.

برش لیزری- برش لیزری هاوین

در مرحله ی بعدی نمونه ای از طرح اصلی بر روی ماده اولیه تهیه شده اجرا می گردد . تا علاوه بر به مجاسبه پارامترهای مربوط به دستگاه، نمونه هایی از کیفیت های مختلف  به مشتری ارائه شود. علاوه برآن، کمک در اعمال تغییرات احتمالی و لازم ، حدود بهتری از هزینه تمام شده کار را به مشتری ارائه دهد.

در آخر طرح اصلی با لحاظ کردن تغییرات احتمالی و لازم و بر روی مواد اولیه تهیه شده به طور کامل پروسه برش لیزر انجام میگیرد. برش لیزری چوب ، برش لیزری چرم ، برش لیزری پلکسی و برش لیزری مولتی استایل خدماتی هستند که در شرکت هاوین قابل سفارش میباشند.