اتیکت و بج سینه الومینیومی ، بج سینه فلزی ، بج سینه پلاستیکی و گرین مگنت

بج سینه

null
طراحی و برش حرفه ای
null
بهترین کیفیت ساخت
null
پایین ترین قیمت ها
null
تحویل 48 ساعته
بج سینه - اتیکت - بج سینه پلاستیکی هاوین
بج سینه پلاستیکی
سفارش
بج سینه - اتیکت- مگنت
گرین مگنت
سفارش
بج سینه - اتیکت - بج سینه فلزی هاوین
بج سینه فلزی
سفارش
بج سینه - اتیکت - بج سینه المینیومی هاوین
بج سینه الومینیومی
سفارش

بج سینه / اتیکت

کوچک و کاربردی

بج سینه- اتیکت -بج هاویناتیکت یا بج سینه درواقع اشیاء کوچکی هستند که برای نشان دادن یک نماد ، یک برند و یا یک نام مورد استفاده قرار میگیرند. این بج ها در واقعا نسبت به پیکسل ها کوچکتر و رسمی تر هستند. به عنوان مثال در ادارات و یا شرکت های خدماتی عموما اکثر پرسنل یک بج کوچک بر روی قسمتی از لباس خود با لوگو شرکت  حمل میکنند. بج سینه در واقع یک انسجام خاص به اعضای یک سازمان میدهد که  آن ها را از بقیه متمایز میکند. همچنین این بج ها در صورت نیاز میتوانند نام ونام خانوادگی شما با عکس پرسنلی  را بر روی خود داشته باشند. در واقع بج سینه و اتیکت طیف گسترده ای از نیاز های مشتریان را برطرف میکند.

بج ها از انواع مختلفی تشکیل شده اند که طیف گسترده ای کاربرد ها را در بر میگیرد :

بج سینه - اتیکت - بج سینه المینیومی -هاوین چاپ

  • بج  فلزی : این بج ها در دو رنگ نقره ای و برنجی عرضه میشوند و از نوع سوزنی هستند. (سوزن ها بصورت خام در مجتمع هاوین موجود می باشد ). این نوع  بج در برش و طراحی به علت استقامت بیشتر طرح های پیچیده تری را میپذیرد. اندازه ی کوچک آن ها در کنار شکل پذیری قوی باعث استفاده ی آن ها در اکثر سازمان های دولتی و خصوصی شده است.

  • بج الومینیومی : این بج ها که از جنس الومینیوم هستند . برش آن ها به خاطر مقاومت کم آن ها نسبت به فلزی عموما به صورت مستطیلی است . بج آلومینیومی  طوری طراحی شده اند که میتوان بر روی آن ها بصورت تمام رنگ چاپ زد. استفاده آن ها عموما برای ثبت مشخصات فردی ،عکس پرسنلی و سمت در شرکت میباشد.

  • بج  پلاستیکی: این مدل بج ها دو مدل بالا را در بر میگیرد. شما میتوانید برای کاهش هزینه های خود از این بج ها نسبت به دو مدل قبلی استفاده کنید. برش لیزری تمیز آن ها زیبایی خاص در کنار شکل خوب را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این بج ها از نوع سوزنی میباشند.

  • گرین مگنت: گرین مگنت یکی از محصولات نوآورانه بازار تبلیغات میباشد. این مگنت ها در واقع برای انواع بج ها استفاده میشوند. به اصطلاح آن ها را از سوزنی تبدیل به مگنتی میکنند و شما بصورت یک اهن ربا میتوانید آن ها را به لباس وصل کنید. گرین مگنت ها طوری طراحی شده اند که به سیستم قلبی و عروقی شما آسیبی نزند و برای کسانی که مشکل قلبی دارند هیچ ضرری نخواهند داشت.