هاوین چاپ

امروز تبلیغات (advertising ) از مهمترین عناصر پیشرفت کسب کار شماست به طوری با تمرکز روی این مسله و تبلیغات درست و به موقع میتوانید پیشرفت قابل ملاحظه ای در تجار و کسب و کار خود ایجاد کنید .

اگر به دنبال یک شرکت قابل اعتماد برای طراحی، چاپ، تبلیغات، پیکسل، جعبه شیرینی، جعبه پیتزا خود با کیفیت بالا  و قیمت مناسب هستید، به سایت درستی مراجعه کردید.
ما متعهدیم که به شما برای موفقیتتان کمک کنیم، اینکه شما یک کسب و کار تجاری کوچک هستید و سعی در ترویج نامتان در منطقه خود دارید و یا شرکتی بزرگ در تلاش حفظ نام تجاری خود هستید، فرقی ندارد و تیم حرفه ای هاوین پک با کادری مجرب و چندین سال سابقه درخشان در همکاری با بزرگترین برند های ایرانی، انتخاب های  متنوع و گسترده ای از محصولات تبلیغاتی را همراه با راه حل های تبلیغاتی متناسب با بازاریابی کسب و کار شما ارائه می دهد.

هاوین چاپ بسیاری از خدمات چاپ و بسته بندی مانند طراحی هدایای تبلیغاتی، تراکت، پوستر، کارت ویزیت، تبلیغات الکترونیکی و همچنین انواع بسته بندی از قبیل بسته بندی های صنعتی، دارویی، جعبه های کفش،  پیتزا، فست فود، پیراهن، شیرینی و… را ارائه می دهد.

اگه در کسب کار خود تازه وارد هستید، هرگز فراموش نکنید که فقط یک فرصت برای ایجاد یک تصویر اول خوب بر مشتریان و سرمایه گذاران خود دارید. پس با انتخاب تیم حرفه ای هاوین پک برای مشاوره و طراحی تیلیغات خود، درابتدای راه کسب کارتان قدمی محکم بردارید.

چاپ هاوین

چاپ هاوین، با چندین سال سابقه در صنعت تبلیغات ، هدایای تبلیغاتی، جعبه سازی با تیمی مجرب و حرفه ای سعی بر برآورده کردن نیاز مشتریان خود در زمینه اقلام و هدایای تبلیغاتی داشته است..

 دارا بودن نیروهای متخصص و همچنین مشاوره اختصاصی، هدایای تبلیغاتی ویژه و مناسب را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب و رقابتی و همچنین ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

سرعت و کیفیت فوق العاده و خدمات رسانی هاوین  به تمامی نقاط کشور بخش بسیار کوچکی از مجموعه خدمات هاوین می باشد . فعالیت با موسسه ها و ارگان ها و برندهای مطرح کشور، گواهی بر توانمندی های بسیار گسترده این مجموعه می باشد. محصولات گروه هاوین :طراحی تخصصی، طراحی تخصصی لوگو  و انواع گیفت های تبلیغاتی پیکسل (پیکسل  سوزنی ،پیکسل  مگنتی، پیکسل  جا کلیدی، پیکسل  خام، دستگاه پیکسل زن) ،سررسید، تقویم، هدایای دیجیتالی(پاور بانک، فلش مموری، و..هدایای چرمی ،صنایع دستی، ساک دستی (مقوایی، سوزنی ، برزنتی)، ظروف تبلیغاتی (لیوان و ماگ با چاپ لوگو اختصاصی)، خودکار، لیوان کاغذی، ساعت، پرچم، لباس کار، چاپ روی تیشرت، ست زنانه ، هدیه خاص مدیران و دیگر اقلام تبلیغاتی طراحی جعبه شیرینی ، تولید جعبه شیرینی، جعبه پیتزا، انواع قالب رایگان.

از دیگر خدمات گروه هاوینخدمات تبلیغات، چاپ، دیزاین، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، نیزر تبلیغاتی،تبلیغات محیطی، طراحی و چاپ بروشور و کاتالوگ های معرفی محصولات و خدمات، طراحی بیلبورد و اکران در نقاط مختلف شهر، طراحی انواع پاپ آپ، استند، و رول آپ نمایشگاهی و..